Munkatársakat keresünk elsősorban nyári szezonra

○ Rendezvények, partnerek, új ügyfelek felkutatása
○ Információgyűjtés, új munkalehetőségek, rendezvényszervezők megkeresése
○ Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Bérezés: Megegyezés szerint akár jutalékos vagy sikerdíjas rendszerben!

○ Színpad, színpadfedések építése, rakodása, telepítése
○ Hang és fénytechnikai eszközök rakodása, telepítése
○ Rendezvények alkalmával kisebb technikusi feladatok elvégzése

○ Szükség esetén a road feladatok ellátása
○ Hang és fénytechnika kezelése, működtetése
○ Az eszközpark karbantartása, javítása

Bérezés: Megegyezés szerint a feladatok és tudásszint alapján alkalmi munkavállalóként.

Általános elvárások

  • Büntetlen előélet
  • Alkoholmentes munkavégzés
  • Elhivatottság, rugalmasság
  • Legalább szakiskolai végzettség (szakmunkás)

Előnyök

  • Jogosítvány
  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Változatos munkavégzés
  • Fiatalos csapat, utazás, betekintés a színfalak mögé
Kapcsolat

Balogh Zsolt (Dj Bazso)

Telefon/Fax

+36 (20) 543 6873

Cím

3704 Berente
Esze Tamás utca 21.